Pomoc zdalna.

Pierwsza i na dzień dzisiejszy jedyna taka usługa na terenie miasta Łuków oraz okolic.

 

IT CROWD oferuje naprawę Twojego komputera poprzez połączenie zdalne. W tym przypadku nie jest wymagana wizyta serwisanta w twoim domu bądź firmie. Użyjemy Twojego istniejącego połączenia internetowego by uzyskać dostęp do Twojego komputera. Opłata za ten typ usługi jest realizowana poprzez system PayPal gwarantujący pełne bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji. Używamy bardzo bezpiecznego, sprawdzonego programu TeamViewer by uzyskać dostęp zdalny i naprawić Twój problem.TeamViewer jest kompatybilny z systemami Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, iOS oraz Android.

Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego oprogramowania TeamViewer na swojej maszynie skorzystaj proszę z dostępnego poniżej poradnika, który krok po kroku poprowadzi Cię przez proces pobierania, instalacji, uruchomienia programu oraz udostępnienia wymaganych danych naszemu technikowi.

Krok 1 – Uiścij przedpłatę w wysokości 30 PLN

Opłata w przypadku połączenia zdalnego jest uiszczana przed rozpoczęciem procesu naprawy i jest dokonywana poprzez serwis PayPal.

Krok 2- Pobierz program TeamViewer

Kliknij link widoczny poniżej ‘Pobierz TeamViewer’ i zapisz plik w wybranej przez siebie lokacji na dysku twardym. Jeśli używasz systemu operacyjnego innego niż Windows przejdź do strony producenta www.teamviewer.com i wybierz wersje programu odpowiadającą Twojemu systemowi.

Pobierz TeamViewer

Krok 3 – Otwórz plik instalacyjny

Po zakończeniu pobierania pliku, przejdź do jego lokalizacji i uruchom go rozpoczynając proces instalacyjny.

step2

Krok 3 – Uruchom plik instalacyjny

 

Krok 4 – Przejdź przez proces instalacji programu

Pozostaw domyślne ustawienia – Basic installation, Personal, Non-commercial use i kliknij Accept – Finish.

step3 2

Krok 4 – Przejdź przez proces instalacji programu

 

Krok 5 – Podaj Twoje ID i hasło naszemu technikowi

Program powinien uruchomić się automatycznie po zakończeniu procesu instalacji. Zadzwoń bądź wyślij wiadomość SMS pod nr +48 794265553 podając dane z pól ‘Your ID’ oraz ‘Password’. To umożliwi nam zdalne połączenie z Twoim komputerem i jego naprawę tak jakby inżynier siedział tuż obok Ciebie. Naprawy zazwyczaj odbywają się bez Twojej ingerencji, jednakże możesz śledzić nasze poczynania w procesie naprawy i nauczyć się rozwiązywać tego typu problemu samodzielnie, gdyby miały miejsce w przyszłości.

step4 2